Ugrás a fő tartalomra
Ide kattintva a Kapos Holding Zrt. elektronikus ügyfélszolgálati oldalán otthonról is kényelmesen intézheti ügyeit.

Állásajánlataink

Fűtésszerelő munkatársat keresünk!

Feladatok:

  • távhővezeték hálózat üzemeltetés és karbantartás,
  • szolgáltatói hőközponti és kazánházi karbantartások, javítások elvégzése,

Elvárásaink:

  • központifűtés- és csőhálózat szerelő szakmunkás bizonyítvány,
  • csapatban történő munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hegesztő szaktudás, minősítés acélcsövek hegesztésére,
  • távhőellátás területén szerezett tapasztalat,
  • végzettségnek megfelelő szakmai gyakorlat,
  • szabályozó és irányítástechnikai rendszer ismeretek,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező, közszolgáltatónál határozatlan idejű munkaszerződés.
  • béren kívüli juttatás (próbaidő után).
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása.

Munkavégzés helye:

Kaposvári Vagyonkezelő Zrt.  szolgáltatási területe

A fényképes önéletrajzot fizetési igény megjelölésével a titkarsag@kaposho.hu e-mail címre várjuk. Személyesen vagy levélben: 7400 Kaposvár, Kanizsai utca 27. Titkárság